Profesjonalna wyciskarka ręczna Healthy Juicer 3G

Profesjonalna wyciskarka ręczna Healthy Juicer 3G

Jeśli nie koniecznie zależy Ci na elektrycznej wyciskarce do soków, to zawsze możesz doposażyć swoją kuchnię w specjalną wyciskarkę ręczną. Jest to znacznie tańsze urządzenie, niż wyciskarki z silnikami, ale i też nieco bardziej ograniczone. Niemniej jednak na początek może być bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą mieć codziennie świeże soki z warzyw i owoców.

Co w modelu Healthy Juicer 3G?

Przede wszystkim usprawniono boczne ścianki, dzięki którym sok może być teraz jeszcze lepiej rozdrabniany. To ważne, szczególnie w przypadku roślin włóknistych, gdyż surowiec jest jeszcze lepiej obrabiany i można z niego pozyskać znacznie więcej soku.

Jeśli chodzi o budowę, to jest to niezwykle proste urządzenie, przy czym oferuje niemałe możliwości. Bardzo dobrze sprawdzi się np. podczas wyjazdów na urlop, gdzie nie masz jak zabrać wyciskarki elektrycznej. W tym wypadku nie jest to problemem, ponieważ małe urządzenie z powodzeniem spakujesz do torby.

Wytrzymałość

Producent zadbał o to, aby urządzenie mogło posłużyć możliwie jak najdłużej. Przez co zostało wykonane z twardego poliwęglanu. Dodatkowo miejsca szczególnie narażone na uszkodzenia zostały wzmocnione stalą nierdzewną.

Warto podkreślić, że nie ma w niej zamontowanego mikrosita wewnętrznego, przez co w soku mogą pojawiać się niewielkie grudki z miąższu owoców. Dla niektórych osób może to być problemem. Najlepiej poczytać nieco opinii od użytkowników, aby dokładnie przekonać się o tym, czy rzeczywiście taka wyciskarka by nam pasowała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *